Kontakt

Auto Club

Al. Krakowska 169
02-180 Warszawa

Tel. (salon, serwis): (22) 574 22 00
Fax: (22) 574 22 23


e-mail:
salon.warszawa@auto-club.com.pl
serwis.warszawa@auto-club.com.pl


Godziny otwarcia:

Salon samochodowy
Pon-Pt: 10:00 – 18:00
Sob: 10:00 - 14:00

Serwis
Pon-Pt: 8:00 – 19:00
Sob: 9:00 – 14:00

Części Zamienne
Pon-Pt: 8:00 – 18:00
Sob: 9:00 – 14:00


Wyświetl większą mapę

Salon samochodowy


Artur Czamarski
Kierownik Salonu
artur.czamarski@auto-club.com.pl
Tel.: +48 698 006 965


Sebastian Przybysz
Specjalista d/s sprzedaży Suzuki
sebastian.przybysz@auto-club.com.pl
Tel.: +48 609 720 597


Paulina Gancwol
Specjalista ds. ubezpieczeń
paulina.gancwol@auto-club.com.pl
Tel.: +48 609 720 471

Marcin Gierszewski
Specjalista do spraw finansów
marcin.gierszewski@auto-club.com.pl
Tel.: +48 510 895 260




Serwis

serwis.warszawa@auto-club.com.pl


Piotr Krzeszlak
Doradca serwisu
piotr.krzeszlak@auto-club.com.pl
Tel: +48 512 892 629

Artur First
Doradca Serwisu
artur.first@auto-club.com.pl
Tel: +48 697 900 289

Konrad Motelski
Kierownik Serwisu Suzuki
konrad.motelski@auto-club.com.pl
Tel: +48 609 720 444

Leszek Sarnowski
Doradca Serwisu Mechanicznego
leszek.sarnowski@auto-club.com.pl
Tel: +48 502 810 871



Części zamienne i akcesoria

czesci.warszawa@auto-club.com.pl


Michał Pszczółkowski
Kierownik Działu Części
michal.pszczolkowski@auto-club.com.pl



Serwis blacharsko-lakierniczy

blacharnia.warszawa@bemo.motors.pl
Tel.: (22) 574 22 00


Paweł Dudziński
pawel.dudzinski@bemo-motors.pl
Tel.: +48 693 220 721

Copyright © 2013 by Suzuki Motor Poland Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
FaceBook YouTube