Kontakt

Auto Club

Ustowo 56
(przy rondzie Hakena)
70-001 Szczecin

Tel.: 91 4 444 100
609 720 687
Fax: 91 4 444 101

e-mail:
salon.suzuki@auto-club.com.pl

Serwis:
Tel.: 91 4444 114
91 4444 115, 91 4444 116


Godziny otwarcia:

Salon samochodowy
pon-pt: 10.00 - 18.00
sob: 10.00 - 14.00

Serwis
pon-pt: 8.00 - 18.00
sob: 8.00 - 14.00

Części zamienne
pon-pt: 8.00 - 18.00
sob: 8.00 - 14.00

Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów
pon-pt: 9.00 - 17.00


Salon samochodowy
 


Filip Wodziński
Kierownik Działu Sprzedaży
filip.wodzinski@auto-club.com.pl
Tel.: 695 848 474


Tomasz Janicki
Dział Sprzedaży Samochodów
tomasz.janicki@auto-club.com.pl
Tel.: 609 720 447


Magdalena Gniazdowska
Dział Sprzedaży Samochodów
magdalena.gniazdowska@auto-club.com.pl
Tel.: 91 4 444 124
609 720 687


Izabela Puchacz
Dział Sprzedaży Samochodów
izabela.puchacz@auto-club.com.pl
Tel.: 661 940 721
91 4 444 125


Piotr Klimek
Dział Sprzedaży Samochodów
piotr.klimek@auto-club.com.pl
Tel.: 609 720 191
91 4 444 322




Serwis


Piotr Chrabąszcz
Kierownik Serwisu
piotr.chrabaszcz@auto-club.com.pl
Tel.: 609 720 136




Blacharnia Lakiernia


Przemysław Węgier
Doradca Serwisu
Blacharsko-Lakierniczego

Tel.: 91 4 444 041
przemyslaw.wegier@bemo-motors.pl


Marcin Dziączko
Doradca Serwisu
Blacharsko-Lakierniczego

Tel.: 91 4 444 042
marcin.dziaczko@auto-club.com.pl




Cześci Zamienne


Piotr Jaworowski
Kierownik Działu Części Zamiennych
Tel.: 91 4 444 135
piotr.jaworowski@auto-club.com.pl




Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów

Tel.: 799 024 582


Copyright © 2013 by Suzuki Motor Poland Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
FaceBook YouTube