Kontakt

Auto Club

ul. Opłotki 15
60-012 Poznań
(wyjazd z Poznania
kierunek Wrocław
droga krajowa nr 5)

Tel.: 61 8 900 600
Fax: 61 8 900 601

e-mail:
salon.poznan@auto-club.com.pl





Godziny otwarcia:

Salon samochodowy
pon-pt: 9.00 - 18.00
sob: 9.00 - 14.00

Serwis
pon-pt: 8.00 - 18.00
sob: 8.00 - 14.00

Części zamienne
pon-pt: 8.00 - 18.00
sob: 8.00 - 14.00


Salon samochodowy


Adam Stengert
Dział Sprzedaży Samochodów
adam.stengert@auto-club.com.pl
Tel.: 61 8 900 675
725 777 252


Anna Urbaniak
Dział Sprzedaży Samochodów
anna.urbaniak@auto-club.com.pl
61 8 900 623
517 118 260


Karolina Jańska
Dział Sprzedaży Samochodów
karolina.janska@auto-club.com.pl
Tel.: 61 8-900-621
609 720 878

 


Paulina Popielas
Administrator Sprzedaży
paulina.popielas@auto-club.com.pl
Tel.: 61 8 900 674




Serwis


Sebastian Serafin
Doradca Serwisowy Klienta
sebastian.serafin@auto-club.com.pl
tel. +48 (61) 8 900 615


Robert Nadratowski
Doradca Serwisowy Klienta
robert.nadratowski@auto-club.com.pl
tel. +48 (61) 8 900 616
512 892 686


Marcin Kędziora
Doradca Serwisowy Klienta
marcin.kedziora@auto-club.com.pl
tel. +48 (61) 8 900 646
665 388 445


Krzysztof Kowalkiewicz
Szef Serwisu
krzysztof.kowalkiewicz@auto-club.com.pl
tel. +48 (61) 8 900 618
512 843 206


Rafał Janiszewski
Specjalista ds. Gwarancji
rafal.janiszewski@auto-club.com.pl
tel. +48 (61) 8 900 617




Cześci Zamienne


Michał Rejek
Kierownik Działu Części
michal.rejek@auto-club.com.pl
Tel. 61 8 900 631
Tel. kom. 609 720 081


Paweł Borowski
Doradca Działu Części
pawel.borowski@auto-club.com.pl
Tel. 61 8 900 635


Copyright © 2013 by Suzuki Motor Poland Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
FaceBook YouTube